K NÁKUPU NAD 70,-EUR SHOPPING BAG V HODNOTE 6,50EUR A DOPRAVA ZADARMO, K NÁKUPU NAD 150,- EUR DARČEKOVÁ SADA PINK V HODNOTE 22,-EUR ZADARMO. NOVÉ-PLATBA ONLINE. DOPRAVA OD 1,90EUR.

EKZÉM X-ZEM

ekzem sk 

Ekzém je bolestivé, podráždené, červené, svrbiace miesto na koži, ktoré vzniká na základe faktu, že pokožka neprodukuje dostatok esenciálnych olejov, aby vytvorila a udržala prirodzenú ochrannú bariéru kože.
 

Ekzémy spôsobujú neznesiteľné svrbenie a pálenie. Trpí nimi približne jeden z dvanástich dospelých Európanov. U niektorých pretrvávajú celý život a u iných sa objavia len v istých obdobiach.

U pätiny detí trpiacich týmto stavov sa ekzém rozvinie do veku jedného roka.

Pokles vlhkosti pokožky spôsobuje zmenšovanie kožných buniek. Za normálnych okolností je koža dostatočne hydratovaná a kožné bunky sú pritlačené k sebe, čím vytvárajú ochrannú bariéru. Tým, že sa bunky zmenšia, vznikne medzi nimi medzera. Koža zostane suchá, popraskaná a cez medzery môže vniknúť znečistenie ako baktérie, vírusy a plesne.

Clineral X ZEM Head to Toe Cream 200ml 1500x1500
€20

X-ZEM Head-to-Toe Cream 200ml - EKZÉM Intenzívny celotelový krém vhodný na Ekzém, je obohatený o Minerály a Bahno z Mŕtveho mora. Krém dodáva pokožke hĺbkovú hydratáciu, výživu...

593
CLINERAL 2016 X ZEM Hand Cream 125ml 1500x1500
€12

X-ZEM Hand Cream 125ml - EKZÉM Intenzívny krém na ruky vhodný na Ekzém, je obohatený o Minerály, Bahno z Mŕtveho mora a aktívne ingrediencie, ktoré dodávajú pokožke hĺbkovú...

590
2 položiek celkom