AKCIA - K OBJEDNÁVKE NAD 70EUR 1 VÝROBOK ZA 3,60EUR A POŠTOVNÉ ZADARMO AKCIA - K OBJEDNÁVKE NAD 100EUR KOZMETICKÁ TAŠTIČKA A POŠTOVNÉ ZADARMO
Top

Darčeková sada Mineral Radiance Superpharm

1 hodnotenie
€49
Skladom

Mineral Radiance Superpharm Kit

Balíček Mineral Radiance Superpharm obsahuje Revitalizačný čistiaci gél 100ml,  Denný energizující krém 50ml a Minerálny krém na ruky Opuncia & Moringa 40ml.

 

Kategória: DARČEKOVÉ SADY

Balíček obsahuje výrobky za extra cenu:

1ks Mineral Radiance čistiaci gél 100ml

1ks Mineral Radiance denný energizujúci krém 50ml

1ks Minerálny krém na ruky Opuncia & Moringa 40ml

 

Presnú špecifikáciu výrobkov hľadajte prosím v kategóriach TVÁR - MÁM 25 ROKOV + A TELO - VODA Z MŔTVEHO MORA WATER

 

MINERAL RADIANCE

Produkty tejto pleťovej rady sú určené predovšetkým tým, ktorí žijú v mestách a ich pleť je vystavovaná znečistenému prostrediu a slnečnému žiareniu, je mdlá, dehydratovaná a nevyživená. Takáto pleť potrebuje doplniť Energiu, potrebuje Rozžiariť a zároveň vyžaduje vyššiu Ochranu. Spojením patentovaných zložiek plných Mineerálov z Mŕtveho mora - Osmoter™, OsmoGuard™ a PolluStop™ , vznikla rada Mineral Radiance, ktorá dodáva pleti Energiu, Rozžiarenie a Ochranu.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.