Všetky ZĽAVY a AKCIE na jednom mieste v kategórii %ZĽAVY%. Vyberte si prosím svoj darček k nákupu v kategórii DARČEKY K NÁKUPU. Prajeme Vám príjemný nákup VAŠA AHAVA!

Mineral Radiance Čistiaci revitalizačný gél 100ml

9 hodnotení
€17,50
Momentálne nedostupné

Mineral Radiance Cleansing Gel 100ml

Revitalizačný detoxikačný gél je určený k dennému čisteniu pleti. Odstraňuje z pleti make-up a súčasne ju chráni pred stresom a znečisteným ovzduším. Obsahuje silnú prírodnú zmes 21 Minerálov z Mŕtveho mora, ktoré preukázateľne zvyšujú vlhkosť pokožky a zabraňujú jej vysušovaniu. Gél hĺbkovo čistí pokožku, zlepšuje jej funkcie, regeneruje a zanecháva ju čistú, žiarivú a upokojenú. Je vhodný pre všetky typy pleti, predovšetkým pre problémovú, zmiešanú a mastnú pleť.

VeganParaben freeLike all AHAVA products have always been

 

Kategória: ČISTENIE PLETI
Položka bola vypredaná…

Revitalizačný detoxikačný gél je určený k dennému čisteniu pleti. Odstraňuje z pleti make-up a súčasne ju chráni pred stresom a znečisteným ovzduším. Obsahuje silnú zmes Minerálov z Mŕtveho mora, ktoré preukázateľne zvyšujú vlhkosť pokožky a zabraňujú jej vysušovaniu. Gél hĺbkovo čistí pokožku, zlepšuje funkciu pleti, regeneruje a zanecháva ju čistú, žiarivú a upokojenú. Je vhodný pre všetky typy pleti, predovšetkým pre problémovú, zmiešanú a mastnú pleť.

 

Detoxikačný hĺbkovo čistiaci gél pre problémovú pleť

  • hĺbkovo čistí, odstraňuje make-up a detoxikuje pleť vďaka aktívnym prírodným ingredienciam
  • obsahuje patentovanú zložku Osmoter™ - vyváženú zmes 21 Minerálov, ktorá pôsobí ako magnet na živiny a preukázateľne zvyšuje vlhkosť pokožky
  • obsahuje patentované zložky PolluStop™ a Signaline S™, ktoré zajišťujú hĺbkovú detoxikáciu, regeneráciu a výživu pleti
  • obsahuje Aloe Vera - hydratačný gél má intenzívne hydratačné vlastnosti, upokojuje pokožku a pôsobí protizápalovo 
  • obsahuje Alantoin -  známy pre svoje upokojujúce vlastnosti, je vhodný na ošetrenie pigmentácie pleti a kožných škvŕn
  • gél zlepšuje štruktúru a funkciu pokožky
  • zanecháva pleť čistú, žiarivú a upokojenú
  • neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, gél je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku
  • gél je určený pre všetky typy pleti, predovšetkým pre problémovú, mastnú a zmiešanú pleť

 

POUŽITIE

Naneste dostatočné množstvo gélu na vlhkú tvár, jemne masírujte a potom opláchnite vlažnou vodou.

Vyhnite sa oblasti očí.

 

Min Rad Cleansing Gel 100ml LS1 1500x15002        Min Rad Cleansing Gel 100ml LS2 1500x1500       Min Rad Cleansing Gel 100ml LS3 1500x1500       radiance gel 2 612 612

 

 

MINERAL RADIANCE

Produkty tejto pleťovej rady sú určené predovšetkým tým, ktorí žijú v mestách a ich pleť je vystavovaná znečistenému prostrediu a slnečnému žiareniu, pokožka je mdlá, dehydratovaná a nevyživená. Táto pleť potrebuje doplniť energiu, rozžiariť a zároveň vyžaduje vyššiu ochranu. Spojením patentovaných zložiek plných minerálov z Mŕtveho mora - Osmoter™, OsmoGuard™ a PolluStop™ , vznikla rada Mineral Radiance, ktorá dodáva pleti energiu, rozžiarenie a ochranu.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - ZLOŽENIE ⇒